Що таке гірськолижні тури?

До вибору гірськолижних путівок туристи зазвичай підходять дуже ретельно...

Дійсно, вибір напряму, особливо уперше, часто стає проблемою. Щоб провести відпустку відмінно і отримати масу позитивних вражень, необхідно врахувати деякі нюанси.
Підібрати кращий тур на гірськолижний курорт допоможуть професійні менеджери компанії "Поїхали з нами". У турагентстві можна придбати путівку з виїздом з Києва, Львова, Одеси і інших міст.

Який гірськолижний курорт обрати?

Кращими для катання на лижах, сноубордингу, фрірайду і інших видів зимового відпочинку прийнято вважати альпійські гірськолижні курорти.<br>
До них відносяться гірські регіони Німеччини, Італії, Австрії, Швейцарії, Франції і Словенії. 
Тут багато трас і схилів з обладнаними підйомниками і необхідними зручностями. 
Відповідно відпочинок на курортах Альп дорожчий, ніж на інших.

Мандрівники заздалегідь бронюють пакетні путівки або купують гірськолижні тури, що горять, щоб помилуватися північним сяйвом, фьордами, побувати в резиденції Санта Клауса.

Андоррські Піренеї підходять тим, хто вирішив уперше встати на лижі. Тут відкриті школи гірськолижного спорту, пропонуються широкі пологі спуски. Тому незважаючи на велику кількість трас, професіоналам може бути нудно. Окрім активного відпочинку, відправтеся в Андоррі на шопінг, оскільки країна є зоною безмитної торгівлі, багато товарів можна придбати за дуже вигідною ціною.

Недорогі гірськолижні тури дозволяють не лише отримати задоволення від катання на сноуборді, санях або лижах, але і оглянути пам’ятки, познайомитися з національною кухнею регіону. Причому українських туристів можуть здивувати не лише польські, румунські або чеські блюда, але і місцеві гуцулські. Популярні курорти Карпат – Славское, Буковель, Драгобрат, Поляница, Яблоница і ін., підходять як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Тут є схили різного рівня складності, у тому числі і призначені для сноубордистів.

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Вебсайт використовує cookies для правильноЇ роботи форм замовлень. Погодьтеся з використанням цих штук, якщо хочете, щоб все працювало безпечно. Прийняти Читати далі

ЗАЯВКА НА ГАРЯЧИЙ ТУР